M

Je Váš počítač pomalý? Mám pro Vás speciální, časově omezenou nabídku na podstatné zrychlení Vašeho PC či notebooku!Is your computer slow? I have a special, time-limited offer for you to significantly speed up your PC or laptop!

Speciální nabídka: zrychlení Vašeho PC či notebooku

Zdá se Vám, že je počítač pomalý? Ztrácíte svůj drahocenný čas čekáním, než naběhne nebo něco udělá? Stalo se Vám, že jste potřebovali něco důležitého a kolegové, spolužáci, kamarádi či zákazníci museli čekat, až se Váš počítač uráčí provést akci?

Mapa400px
Mapa400px
Mapa400px

Řešení za rozumnou cenu je na dosah. Většina starších počítačů bude běhat čtyři až pětkrát rychleji po výměně točícího se pevného disku (HDD) za modernější plně elektronickou variantu, takzvaný SSD. Investované peníze se Vám vrátí ve formě ušetřeného času, nervů a v případě pracovního využití také tím, že Vaše práce na počítači bude působit profesionálněji.
 
 

Speciální cena, platná do 31.5.2022:
 
3 500 Kč

2 999 Kč

 
Volejte 731 401 854 pro objednání zrychleného počítače.

Cena zahrnuje kvalitní značkový disk SSD 250 GB, vyzvednutí počítače v Praze a blízkém okolí, demontáž HDD a montáž SSD, přenesení dat na SSD, úpravu konfigurace startování systému Windows, dovoz zpátky. Vše je obvykle hotové do druhého dne.
 
Při větší vzdálenosti od Prahy se rozumně domluvíme.
 
Máte-li na disku více než 250 GB dat, tak si velké soubory (jako filmy, videa, hudbu) přesuňte na externí disk či flešku. Pokud máte hodně dat a nechcete je přesouvat, je možné zvolit tyto varianty:

  • Cena s úložištěm SSD 500 GB: 4 200 Kč 3 699 Kč
  • Cena s úložištěm SSD 1000 GB: 5 500 Kč 4 999 Kč

Před vyzvednutím počítače prosím buď zrušte heslo nebo jej přiložte napsané. PC si odvezu bez kabelů a bez příslušenství, k notebooku připravte raději i napájecí adaptér.
 
Když už dáváte počítač na chvíli pryč, je samozřejmě možné se domluvit i na nějaké další údržbě, pokud máte s počítačem obtíže. To bychom si řekli osobně.

Kontaktujte mě

Pro další informace či konkrétní domluvu prosím zavolejte nebo pošlete mail či SMS.

731 401 854

(je možné kliknout pro volání)

Copyright © 2021 Miloslav Kříž